KRESZ-tanulás online, otthonodból vagy bárhonnan!!!

A tananyagot elérheted, mobiltelefonról, tablet-ról vagy akár számítógépről. Nem kell hozzá más csak internet.

Mi az előnye a tantermi képzéshez képest?

1.) Nem kell 28 órát /kötelező/ tanteremben eltöltened a napi munka vagy tanulás után. Nem kell a tanfolyam kezdésére várnod, a tanulást azonnal elkezdheted.

2.) Nincs szükség tankönyvre, külön teszt-programra, melynek költsége a 20 ezer Ft.-t is elérheti, valamint  jegyzetelned sem kell.

3.) Nincs utazással fölöslegesen elpazarolt idő és költség.

4.) Nem vagy tanfolyami napokhoz kötve, magad választhatod  meg az időt a helyet, ezen kívül tanulási képességedhez igazíthatod a tanfolyam intenzitását.

5.) Beiratkozástól számítva, tanfolyam igazolás birtokában, rövid időn belül elméleti vizsgát tehetsz.

Amennyiben az online képzést választod rendelkezésedre bocsátunk egy minimum 180 napos tananyag hozzáférést 75 óra időtartamban. Ezen kívül igény esetén tantermi konzultációt biztosítunk!  Mennyibe kerül ez Neked?  Nézd meg az Akciós áraink menüpontot!

Ajánlatunk megfelelt?… Akkor vedd fel iskolánkkal a kapcsolatot telefonon, személyesen vagy jelentkezz online a weboldalon.